Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej Centrum Szkoleniowe w Lublinie

Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej Centrum Szkoleniowe w Lublinie

Szkolenia

Szkolenia to główny przedmiot naszej działalności. Dla nas liczy się jakość, dlatego stawiamy na najlepszych polskich trenerów.

FRDL - Regionalny Ośrodek w Lublinie to jedna z najbardziej doświadczonych i cieszących się największym zaufaniem organizacji oferujących wsparcie szkoleniowe i doradcze dla jednostek administracji publicznej oraz dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Zorganizujemy dla Państwa KAŻDE szkolenie. Oferujemy także swoje usługi jako podwykonawca w projektach szkoleniowych. 
Kierujemy do Państwa ofertę szkoleń w formule otwartej jak również w formule zamkniętej. Szkolenia otwarte organizujemy w siedzibie naszego Ośrodka, zaś oferta opracowywana jest na bieżąco. Szkolenia zamknięte możemy przygotować dla Państwa z dowolnie wybranego tematu, w siedzibie urzędu, instytucji lub firmy.

Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej jest od wielu lat obecna na rynku szkoleń skierowanych do wszystkich grup docelowych projektu i świadczący usługi o wysokim standardzie, posiadają wystarczające zaplecze współpracowników i współpracujących organizacji, żeby zapewnić wysoko wykwalifikowaną i znającą problemy polskich regionów kadrę.

Nasi trenerzy:

  • posiadają praktyczne doświadczenie w swojej specjalności,
  • posiadają doświadczenie w prowadzeniu szkoleń dla grup docelowych projektu,
  • posiadają umiejętność efektywnego korzystania z materiałów szkoleniowych i pomocy dydaktycznych,
  • posiadają umiejętność stosowania aktywizujących metod dydaktycznych, motywowania uczestników szkoleń i dokonywania ewaluacji efektów szkoleń.

Chcesz być na bieżąco z ofertą szkoleniową?

Zapisz się na newsletter